Caste

Sığ Tencere Turuncu 24 cm

Döküm demirin sağlığı, Taşev güvencesiyle evinize geliyor. Taşev döküm demir ürünler, üç kat emaye kaplamasıyla piyasadaki diğer ürünlerden ayrılır. %100 döküm demir gövde ısıyı eşit dağıtır, sıcaklığı hapsederek enerji tasarrufu sağlar ve yemeklerinizin daha lezzetli pişmesine yardımcı olur. İndüksiyon, elektrikli, seramik, radyan, gazlı veya ızgara ocaklar fark etmez, her türlü ısı kaynağında çalışır. Döküm demir tencereler, sıcak yemeğe demir mineralleriyle katkıda bulunarak vücuttaki demir eksikliğinin giderilmesine de yardımcı olur.
Taşev döküm tencerelerin özel kapak tasarımı, yemekten çıkan buhar ve aromanın tencere içinde sirkülasyonunu sağlayarak hem yemeğin lezzetini korur, hem de enerji tasarrufuna katkıda bulunur.
Taşev Caste Sığ Tencere, 24 ve 28 cm boyları, kırmızı,siyah ve turuncu renk seçenekleri, döküm demirin tüm avantajlarıyla kendi mutfağınızda geleneksel güveç lezzetlerini yakalamanızı sağlayacak. Caste Sığ Tencere ile dilerseniz ekmek yapabilecek, dilerseniz pilav, makarna gibi yemekler pişirebileceksiniz. Caste ile tüm yemekleriniz ayrı bir lezzet kazanacak.

Ürün Kodu
T1868
Ürün Boyutları
Ø24x13 cm
Fiyat
550,00 TL

Satın Al